Otwarcie biura poselskiego - Rumia - Jan Klawiter
168
page-template-default,page,page-id-168,page-child,parent-pageid-23,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Otwarcie biura poselskiego – Rumia

W budynku przy ulicy Dąbrowskiego 22 w Rumi odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie biura poselskiego Posła na Sejm RP Jana Klawitera.

Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele władz samorządowych, posłowie, radni oraz przyjaciele, m.in. Wicestarosta Wejherowski Witold Reclaf, Etatowy Członek Zarządu Jacek Thiel, Burmistrz Rumi Michał Pasieczny oraz Poseł Janusz Śniadek.

Jan Klawiter wszedł do Sejmu z gdyńskiej listy Prawa i Sprawiedliwości, ale nie dołączył do klubu i w sejmie jest posłem niezrzeszonym. Jest jedynym posłem z powiatu wejherowskiego w Sejmie RP nowej kadencji.

„Miejsce to będzie służyło do wymiany interesantów, ale także do wymiany pewnych poglądów, dyskusji na tematy co potrzebne jest dla naszego regionu i naszego kraju. Nie jestem sam dla siebie posłem, jestem posłem regionu, osób które mnie wybrały” – wyjaśnia Jan Klawiter, poseł niezrzeszony.

Otwarcie Biura Poselskiego Jana Klawitera