II etap przetargu na realizację drogi ekspresowej S6 w województwie pomorskim - Jan Klawiter
414
page-template-default,page,page-id-414,page-child,parent-pageid-23,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

II etap przetargu na realizację drogi ekspresowej S6 w województwie pomorskim

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bardzo się cieszę, że mogę dziś przekazać dobre informacje mieszkańcom Pomorza i Kaszub w sprawie budowy drogi ekspresowej S6. Droga ekspresowa S6 – Trasa Kaszubska, jest niezwykle istotna dla północnej Polski i była od dawna wyczekiwana. Droga ta należy do najważniejszych powiazań krajowego i europejskiego systemu transportowego – sieci TEN-T.

W dniu 19 maja 2017 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja podczas której sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa Kazimierz Smoliński oraz podsekretarz stanu w MIB Jerzy Szmit 19 maja 2017 r. poinformowali o ogłoszeniu przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad II etapu przetargu na budowę kolejnego odcinka drogi S6 – Trasy Kaszubskiej z Luzina do Gdyni. Wiceministrowie poinformowali również, że wkrótce zostanie ogłoszony przetarg na kolejny odcinek drogi S6  z Bożegopola Wielkiego do Luzina.